Ženská reč tela.

Ženské gestá môžu vysielať jemné signály záujmu alebo vyslať odkaz úplného nezáujmu.

Ste začiatočník vo vychádzkach vonku ako žena a v jemných náznakov príťažlivosti alebo nezáujmu? Predtým, než sa pustíte na horúcu pôdu, venujte čas cvičeniu základov vytvorenia prvého trojsekundového dojmu, ktorý určuje ženu a nie muža v ženskom oblečení.

Ako tréner ženskosti pre genetické ženy a teraz aj pre crossdresserov som objavil najdôležitejšie signály, na ktoré sa musí crossdresser sústrediť a precvičovať ich, aby nevysielal tie jemné náznaky mužnosti. Často počuť ”Je to môj hlas?” alebo “asi môj maskovač brady nefunguje”. Byť vnímaný ako žena nie je také jednoduché ako mať makeup, parochňu a nádherné oblečenie, ale namiesto toho vyžaduje čas, cvičenie a vedomé nespadnutie späť do pohybov, gestikulácie a rozprávania ako muž.

Najskôr, uvedomme si, že keď dochádza k jemným náznakom sexuálnej príťažlivosti, nie sme iní v živočíšnej ríši, ktorá prejavuje svoj záujem o párenie používaním určitých telesných signálov. Často sa samičie prejavy zúžia na “Ja som submisívna, nevinná a dosiahnuteľnejšia.” Ako noví croosdresseri ste určite zvedaví ktoré sú to tie tajné signály, ktoré vedia genetické ženy používať? Vitajte v kruhu znalostí a používania prastarých techník flirtovania sebaistých žien a teraz je tento tajomný elixír medziach, čo dokážete dosiahnuť. Vytvoril som zoznam ôsmych náznakov reči tela, aby boli crossdresseri vnímaní ako ženy, hlavne počas flirtovania. Začnime od zhora dole.

 

Naklonená hlava a vyzdvihnuté ramená.

Ženy majú sklony viac hýbať s hlavou a ramenami, zatiaľ čo muži držia svoje hlavy a ramená moc priamo. Keď žena flirtuje, dve najľahšie odhaliteľné známky záujmu sú: 1. Posunú hlavu trošku dopredu, kým sa pozrú na niekoho spod obočia a 2. Usmievajú sa počas zdvíhania a knísania ich ramien. Tieto pohyby naznačujú, že žena je jemnejšia, súhlasnejšia a zaujímajúca sa o stretnutie.

 

Ukazujúca špička topánky a pohyb kolien.

Počas státia, žena drží váhu tela len na jednom chodidle posunutom dozadu, umožňujúc ukazujúcej voľnej prednej nohe aby sa mohla skláňať a hýbať špičkami topánok. Nabudúce, keď budete vonku, zdvihnite podpätok ukazujúcej nohy a dovoľte kolenu otáčať sa vnútorným “knísavým” pohybom a uvidíte, ako tie nové topánky na podpätku naznačia určitý záujem. Táto technika tiež vytvára “zmierňujúci” účinok, ktorým je menej hroziaci obrys tela.

 

Zápästie vpred, Vytiahnuté ruky.

Počas rozhovoru, žena používa mäkšie, uvoľnenejšie pohyby rúk. Konkrétne, všimnite si, či sú dlane obrátené smerom nahor pokiaľ sa hýbu alebo sú v pokoji na stole. Cvičte, používajúc pomalé, v tekutine plávajúce ruky s ohnutými zápästiami, ako keby ste pohybovali svojimi rukami pod vodou. Držanie vašich zápästí vpredu, používanie plávajúcich rúk a vyťahovanie (narovnávanie) vašich prstov, to všetko sú gestá, ktoré sú psychologicky priateľskejšie.

 

SSSS-krivky. Všetko začína na S.

Krivka tvaru S - to je zreteľne ženská cesta pre pohyb a držanie tela. Jednoducho povedané, skutočne ženské ženy sa naučili stáť, sedieť a hýbať svojím telom po krivkách – väčšinou S krivky, pokiaľ muži, a to platí všeobecne, stoja, sedia a chodia veľmi priamo – stoja v rámčeku ako písmeno “I”. Skutočná ženy dvíha svoju váhu dvíhaním trupu a poprsia počas krútenia bokmi. Dvíhať a krútiť. Dvíhanie vašej váhy zabraňuje dopadnutiu na vaše chodidlá, hlavne keď nosíte topánky na vysokom podpätku (moja poznámka: to dvíhanie tela som si všimol aj ja a keď ho používam, je to všetko omnoho krajšie, ľahšie a výrazne ženskejšie).

 

Pomalšie kroky.

Muži chodia dvakrát tak rýchlo ako väčšina žien, hlavne na podpätkoch. Vynasnažte sa spomaliť vaše dlhé kroky. Bez ohľadu, aký ste nervózny, všetko spomaľte. Nebudete hrubo napádať na vaše chodidlá, najmä, keď sú vaše podpätky vyššie ako 5 cm.

 

Kratšie kroky.

Aby ste vyzerali viac zmyselne a žensky, skúste skrátiť vaše kroky na polovicu vašich obvyklých. Zistíte, že chodenie na vysokých podpätkoch vyžaduje rovnováhu. Skrátením krokov sa vyhnete cupkaniu a budete vyzerať viacej žensky a vyrovnane.

 

Menšie voľné miesta.

Muži majú voľné miesta – otvorené medzery medzi rukami a telom a medzi kolenami a chodidlami. Muži stoja priamo na podlahe s rovnomerne rozdelenou váhou na obe chodidlá. Ideálne, žena (a vieme, že nie všetky ženy dnes pôsobia žensky) vo všeobecnosti uzatvára svoje medzery medzi ramenami a torzom a medzi kolenami a jej chodidlami. Čím menší rozmer puzdra mate, tým menší priestor zaberáte. Chodením a státím v menšom priestore budete vyzerať kratšia, menšia a ženskejšia.

 

Kolísanie ramien.

Knísanie rúk z vašich ramien (ako muži robia) môže byť tým správaním, ktoré vás prezradí. Nechajte vaše plecia jemne ležať dole vedľa vašich stehien, čím im dovolíme prirodzené jemné hojdanie z vašich lakťov. Musíte cvičiť držanie vašich lakťov dovnútra a trošku sa ohýbať a dotýkať sa vášho trupu. Muži majú všeobecne dlhšie ruky ako ženy, takže ohnutie lakťov zabezpečí vzhľad kratších a menších rúk.

 

A teraz, obujte si váš obľúbený pár topánok na vysokom podpätku a vytvorte vašu jedinečnú, ženskú a flirtujúcu reč tela.